Hayatta öyle değerler vardır ki, "bahanesi" yoktur. O bahanesi olmaya şeyler var ya; işte onların sonradan telafisi de yoktur.

Sosyal Ağlar

Facebook

Arkadaşlarımın gönderilerini takip etmek, biraz eğlenmek, biraz gülmek için kullanıyorum. Sitenin Facebook sayfasına yaptığım paylaşımlarda ise yazıları yayınlarken sayfaya otomatik gönderen bir eklenti kullanıyorum.

Kişisel Facebook Profilim

Facebook – Olcay Akcabelen | Blog

Twitter

Çevrenmde Twitter’ı kullanma alışkanlığı olan fazla olmamasına karşın, ben azınlıkla da olsa kullanmayı tercih ediyorum, Twitter’ı seviyorum diyebilirim. Yine aynı şekilde yazıları yayınlarken Twitter profilime otomatik gönderen bir eklenti kullanıyorum.

Twitter Profilim

FriendFeed

Burayı Twitter hesabıma entegre ettim. Twitter’da paylaştıklarım duvarda yayınlanıyor.

FriendFeed Profilim

Google Plus

Bir türlü sevemedim bu Plus’ı. Arayüz bakımından falan baya bir geride olduğundan itici geliyor bana ama Google algoritması +1 i sevdiğinden sitemin sayfalarına +1 basmakta kullanıyorum.

Google Plus Profilim

Youtube

Sevdiğim videoları ve kendi çekimim olan videoları upload etmek için kullanıyorum.

Youtube Profilim

Delicious

Surf yaparken ya da birşey araştırırken karşınıza çıkan ileride lazım olabileceğini düşüneceğiniz siteleri sık kullanılanlara eklersiniz ya… İşte bu onun için, hem kalıcı olması bakımından, hem de aradığınız bir linki kolay bulabilmek için tag leyebiliyorsunuz.

Delicious Profilim


Bumerang - Yazarkafe