">
Sitede, yayında olduğu 1549 gün içerisinde; 14 kategori altında, divit'ler dahil 2522 yazı yazılmış ve bu yazılara 27 yorum yapılmıştır.

iPhone Uyumlu ”Casio G-Shock” Akıllı Saat Çıktı

Bu Yazı 2 sene önce Olcay Akcabelen tarafından Teknoloji kategorisinde yazılmıştır. 2.874 Okunma

Ürünleri arasında hesap makineleri, ses ekipmanları, kameralar, müzik enstrümanları, yazıcı, el televizyonu, saat vb. bulunan Japon elektronik alet üreticisi Casio, ürün yelpazesinin yeni üyesi G-Shock akıllı saatini piyasaya sundu.

Casio’nun GB6900AA G-Shock akıllı saati, iPhone cihazları ile uyumlu olarak çalışıyor. Saat iPhone 4S ve iPhone 5 cihazlarına bağlanıp, gelen bildirimleri görüntüleyebiliyor. Saatinizin iPhone cihazı ile olan bağlantısınıetkinleştirmek için, Casio ‘’G-Shock+’’ uygulamasını App Store’danindirmeniz gerekmekte. Saat sahip olduğu Phone Finder özelliğisayesinde iPhone’un yerini bulabiliyor. Çağrıları ve e-posta bildirimlerinigörüntülüyor.

Bluetooth 4.0 bağlantısını kullanan saat, 12 saatlik Bluetooth senkronizasyonuyla 2 yıllık pil ömrü sunuyor. Saat 200 metre derinliğe kadar direnç gösterebiliyor. Casio GB6900AA G-Shock akıllı saat Casio’nun sitesinde ve ABD’de 180$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

GB6900AA 1 iPhone Uyumlu ”Casio G Shock” Akıllı Saat Çıktı

Kaynak : Maxicep

Web Geliştirme ve Grafik Tasarım tutkunu, bilgisayarının sınırlarını zorlayarak kullanan tam bir teknoloji hastası. Ayrıca çok sıkı bir PHP sever.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Garanti Link