Bunu paylaş:

"> ">
Hayatta öyle değerler vardır ki, "bahanesi" yoktur. O bahanesi olmaya şeyler var ya; işte onların sonradan telafisi de yoktur.

iPhone Uyumlu ”Casio G-Shock” Akıllı Saat Çıktı

Bu Yazı 5 sene önce Olcay Akcabelen tarafından Teknoloji kategorisinde yazılmıştır. 4.503 Okunma

Ürünleri arasında hesap makineleri, ses ekipmanları, kameralar, müzik enstrümanları, yazıcı, el televizyonu, saat vb. bulunan Japon elektronik alet üreticisi Casio, ürün yelpazesinin yeni üyesi G-Shock akıllı saatini piyasaya sundu.

Casio’nun GB6900AA G-Shock akıllı saati, iPhone cihazları ile uyumlu olarak çalışıyor. Saat iPhone 4S ve iPhone 5 cihazlarına bağlanıp, gelen bildirimleri görüntüleyebiliyor. Saatinizin iPhone cihazı ile olan bağlantısınıetkinleştirmek için, Casio ‘’G-Shock+’’ uygulamasını App Store’danindirmeniz gerekmekte. Saat sahip olduğu Phone Finder özelliğisayesinde iPhone’un yerini bulabiliyor. Çağrıları ve e-posta bildirimlerinigörüntülüyor.

Bluetooth 4.0 bağlantısını kullanan saat, 12 saatlik Bluetooth senkronizasyonuyla 2 yıllık pil ömrü sunuyor. Saat 200 metre derinliğe kadar direnç gösterebiliyor. Casio GB6900AA G-Shock akıllı saat Casio’nun sitesinde ve ABD’de 180$ fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Kaynak : Maxicep

">
">
">

Bunu paylaş:

">
Web Geliştirme ve Grafik Tasarım tutkunu, bilgisayarının sınırlarını zorlayarak kullanan tam bir teknoloji hastası. Ayrıca çok sıkı bir PHP sever.
Etiketler: , , , , ,
Arama Kelimeleri: arslansem maxicep (151)iphone uyumlu saat (82)iphone uyumlu akıllı saat (28)discoviri elte uyumlu akl saat (15)iphone saat (14)iphone 5 uyumlu saat (12)Casıo akıllı saat (2)iphone uyumlu saatler (2)iphone 4s e uyumlu akıllı saatler (1)iphone 4s uyumlu akıllı saatler (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 


Bumerang - Yazarkafe